White Planet

POETICUS – talunartsiss on erinevate lillesibulate müügiga tegelev ettevõte aastast 2016. Alustatud sai lõhnanartsissi (poeedinartsiss) sibulate müügist ning nüüdseks on äri laiendatud lisaks tulpide, hüatsintide, liiliate kui ka teiste meie aedades levinud sibullillede arvel. Enamik e-poes müüdavatest sortidest on omal nahal läbi proovitud ja kasvuhooajal kasvab 1000-ruutmeetrisel katse-kasvupinnal üle 100 sordi erinevaid sibullilli.

Ettevõtte soovin enda klientidele pakkuda parimat – kvaliteetset kaupa nii vanade lemmikute kui ka uuemate „uustulnukate“ näol sibullillede maailmast. E-poe aadress poeticus.ee tuleneb kindlasti paljudele tuntud valgete kroonlehtede ja väikese punase südamikuga lõhnava poeedinartsissi järgi. Sibulate esimene müügiperiood on traditsiooniliselt kevadel märtsis-aprillis, kui pakkumisel on liiliasibulad. Sügisel, septembris-oktoobris tulevad aga müüki tulpide, nartsisside, hüatsintide, püvilillede, krookuste, laugude ja teiste kevadel ja suvel õitsevate lillede sibulad.

Ettevõttel on ka oma facebook’i grupp. Grupis POETICUS – talunartsiss saab vaadata ja ise üles panna siit lehelt soetatud lillede pilte, samuti kommentaare ja küsimusi.

 

Ostukorv0
Ostukorvis ei ole ühtegi toodet!
Jätka ostlemist