Kuidas osta?

Lillesibulate müük algab taas sügisel 2018! 


1.  Vali välja oma meelepärased kaubad ning lisa need ostukorvi, seejärel täida vajalikud lahtrid tellija ja kauba saaja andmetega. Kui tellija eest maksab keegi teine, siis palume märkida maksekorralduse selgitusse tellimuse number ja kauba tellija nimi.

2. Peale tellimuse vormistamist saadame Sinu e-mailile kinnituse tellimuse kohta ja arve. (Kui e-mail ei ole jõudnud Sinuni hiljemalt tunni aja jooksul, kontrolli igaks juhuks oma rämpsposti kausta - osad automaatselt saadetud kirjad võivad suunduda  sinna). Tellimus läheb töösse kohe peale makse laekumist. NB! Arvega tasumisel märkige maksekorralduse selgitusse tellimuse number.

3.  Kui tellimuse maksumus ületab 60 € saadame kauba Eesti piires tasuta! Minimaalne tellimuse summa puudub.

- Alla 60 € tellimuse korral lisandub tellimuse hinnale saatmiskulu.

Itella Smartpost pakiautomaat - hind 4,89 €

Omniva pakiautomaat - hind 4,89 € 

Itella Smartpost pakiautomaatide asukohad leiad siit. Omniva pakiautomaatide asukoha leiad siit

Kokkuleppel on kaubale võimalik kohapeale järele tulla, sellisel juhul saatmiskulu ei lisandu.

4. Kauba eest tasumine - ülekandega. Kaubale järele tulles on võimalik tasuda ka sularahas. Kui tellitud kauba eest pole laekumist toimunud 5 tööpäeva jooksul, siis tellimus tühistatakse.

5. Anname parima, et tooted jõuaksid Sinuni võimalikult kiiresti. Laos olevad tooted jõuavad kliendini üldjuhul 2-5 tööpäeva jooksul (alates arve tasumise päevast). 

Poeticus e-pood ei vastuta kulleri vm transpordifirma poolt tekitatud viivituse eest, kui kaup on juba meie poolt neile edastatud. 

 - E-poest ostetud kaupa on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba väljastamise päevast. Tagastatav toode peab olema kasutamata ning rikkumata originaalpakendis. Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).

Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi 7 tööpäeva jooksul pärast kauba tagasijõudmist. 

- Sinu isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, me ei avalda isikuandmeid kolmandale osapoolele (v.a kullerile transporditeenuse osutamiseks vajalik info).


Aitame Sind meelsasti, kui on küsimusi, ettepanekuid, helista julgelt: +372 53423772

Aitäh, et külastasid meie e-poodi!